TÜRKİYE VE ORTADOĞU DİSTRİBÜTÖRÜ

Yurtdışına bağımlı olduğumuz yıllarda ülkemizde günün koşullarında üretilmeyen (İBO BULON) ürünleri ve (UMBRELLA – ROBİT SYSTEM) ürünlerini uluslararası standartlarda üreterek ülkemiz sanayisine önemli sayıda istihdam ve değer katmış olup bugün sektörde olması gereken haklı yerini almıştır. Babadan oğula geçen engin tecrübe ve sanatkâr ruhumuzla üretimlerimizde daima yüksek kaliteyi önemsemekteyiz.

Firmamız tünelcilik sektörüne yönelik İmalat ve Arge çalışmalarının yanı sıra teknik mühendis ekibiyle sahadaki operatörlerle uygulama çalışması yaparak, oluşabilecek sorunların aşılmasında ve yeni fikirlere destek çözümler üretmeye ciddi anlamda zaman ayırmakta ve çalışmaktadır. Yeniliklere açık olan firmamız ; Ürün gamına 2016 yılında (Swelex) HİDROLİK GENİŞLEYEN BULON sistemlerinin üretimini gerçekleştiren İspanya menşeli BULTECK MINING SYSTEMS,SL firmasının Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini alarak piyasalara hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. ESTE “ TÜNELDE HEDEF BÜYÜK “ diyor…

HİDROLİK GENİŞLEYEN BULON

( Hydraulic expansion bolt )

Tasarlanarak üretildikten sonra piyasaya sunulmasından bu yana sistemin hidrolik basınçla şişme ve yüksek genişleme özellikleriyle kaya madencilik ve tünelcilik sektöründe büyük kabul görmüştür.

Bu eşsiz bulon dış formu kendi üzerine katlanmış olup her iki başına iki ayrı model bağlantı parçaları pres ve kaynak marifetiyle montajları tamamlanarak testler yapılmış uçlarından sızdırmaz çelik bir tüptür.

Özel Bir çelik alaşımından yapılmıştır Hidrolik basınçla şişme özelliği ile tünellerde meydana gelebilecek büyük stres değişikliklerini üstüne almak üzere tasarlanmıştır

Hidrolik basınçla şişme özelliği olan bu ürünler büyük bir şekillenebilirlik ile olağanüstü bir yük taşıması doğru ve uygun çelik imalatı ile elde edilebilir. Diğer çelik borulara göre benzersiz bir elastiki karakteri vardır.

Ürünlerimizin tamamı uluslararası sertifikalara sahiptir. İspanya BULTECK (Bulon Teknolojisi) Türkiye ve Ortadoğu distiribütörü ESTE TÜNEL METAL LTD.

ÖNE ÇIKAN ÇALIŞMALARIMIZ

Başta tünel ve altyapı olmak üzere genel olarak da inşaat sektöründe kullanılan ekipmanların dünya standartlarında sertifikalı üretimini yapan Este, Türkiye ekonomisine değer katmaktadır.

Umbrella Sistemler

Umbrella Sistemler

İbo Bulon ve Ekipmanları

İbo Bulon ve Ekipmanları

Hidrolik Genişleyen Bulonlar (Swellex)

Hidrolik Genişleyen Bulonlar (Swellex)

Jumbo Makine ve Tabanca Parçaları

Jumbo Makine ve Tabanca Parçaları

STRATEJİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Este, Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ve tecrübesiyle hızla değişen piyasa koşullarında kalitesini daha da yükselterek dünya standartlarında hizmet sunmayı hedeflemiştir.